خرید اینترنتی - آسو تکنیک

مشاوره

“کار را به کاردان بسپارید”. این ضرب المثلی است که همه ی ما شنیده ایم اما کمتر رعایت میکنیم. شاید بتوان گفت شرایط بد اقتصادی در این امر بی تاثیر نباشد. اما این را نیز نباید فراموش کرد کمترین کاری که می توانیم انجام دهیم ، مشورت با افراد آگاه است. برای مثال اگر گوشی موبایلمان خراب شد باید به کسی مراجعه شود که اطلاعات کافی در این مورد داشته باشد. نمی توان شخصا دست به برد و LCD موبایل زد در حالی که سر رشته ای از آن نداریم. کار ساختمان نیز همین گونه می باشد. نمی توان سرخود و بدون داشتن اطلاعات کافی پروژه ای را آغاز و آن را پیش برد. باید با افراد با دانش تر و با تجربه تر مشورت نمود.

ادامه مطلب

خرید اینترنتی - آسو تکنیک

بازدید

مجموعه آسو تکنیک همواره خود را مدیون کارشناسان و کارکنان خود می داند. کارشناسانی که با تجربه فراوان و پشتوانه علمی همواره همراه این مجموعه بوده اند. کارشناسان این مجموعه به صورتی انتخاب و گزینش شده اند که قادر به انجام 0 تا 100 زمینه ی کاری خویش می باشند. مبحث اندازه گیری و کارشناسی از مواردی است که انجام آن برای هر پروژه ی استانداردی لازم است. مگر در شرایطی خاص. این شرایط خاص می تواند با ارسال لیست خرید مشتری رقم بخورد. در مواردی که انجام پروژه به صورت 0 تا 100 به این مجموعه سپرده می شود انجام اندازه گیری و کارشناسی ضروریست.

ادامه مطلب

خرید اینترنتی - آسو تکنیک

انتخاب محصول

انتخاب محصول در خرید اینترنتی شاید مهم ترین دغدغه مشتریان باشد. اینکه از کجا معلوم کالایی که تحویل میگیریم همانی باشد که سفارش داده ایم. اینکه برخی معتقدند باید کالایی را خریداری کنند که اول آن را لمس کرده باشند. این دیدگاه مدت هاست منسوخ به حساب می آید. زیرا با پیشرفت تکنولوژی و به مرور زمان ، کسب و کار سنتی جای خود را به کسب و کار اینترنتی خواهد داد. موضوعی که همین حالا نیز تا حدودی اتفاق افتاده است.

ادامه مطلب

تسویه حساب - آسو تکنیک

مراحل انجام تسویه حساب

تسویه حساب کابینت آماده همانند سایر کالا ها به صورت کاملا نقدیست. با این تفاوت که مشتریان می توانند نیمی از مبلغ را به عنوان بیعانه پرداخت کنند. الباقی مبلغ هنگام ارسال بار دریافت می شود. گفتنیست تا قبل از واریز کامل مبلغ به هیچ عنوان اجازه ترخیص کالا صادر نخواهد شد.

ادامه مطلب