خط مشی

نحوه بارگیری

نوع محصول

نحوه ی بارگیری محصولات آسو با یکدیگر کاملا متفاوت است . بارگیری محصولات چوبی ، فلزی ، رنگ ، دوربین مدار بسته و … با یکدیگر کاملا متفاوت و متمایز است. پس این کار باید متناسب با جنس و نوع کالا انجام شود تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شود. البته ناگفته نماند که مسائل جوی نیز در بارگیری محصول می تواند دخیل باشد که در ادامه به توضیح کامل این موارد می پردازیم.

انواع بارگیری

بارگیری انواع مختلفی دارد. بارگیری بر حسب نوع محصول ممکن است زحمت زیاد یا کمی داشته باشد . برای مثال برخی اجناس مانند دوربین مداربسته یا رنگ و ادوات آن زحمت زیادی برای بارگیری ندارند. در مقابل این اجناس می توان از کابینت و به صورت کلی محصولات چوبی اشاره کرد که زحمت زیادی برای بارگیری آن متوجه کارکنان این مجموعه می شود.

روش بارگیری

روش بارگیری نیز به موارد فوق متکی است. در کالا های پر زحمت مانند محصولات چوبی یا ترکیبی از چوب و فلز بین این محصولات از کارتن و وسایلی که نقش کاور داشته باشند استفاده می شود. استفاده از این موارد به این دلیل است که در حین حمل دچار خوردگی یا خط و خش نشوند.

تاثیر عوامل جوی بر بارگیری

به شما توضیح خواهیم داد که چگونه بهتر متوجه این موضوع شوید. روزی را فرض کنید که باران یا برف یا رطوبت شدید و یا حتی گرمای شدیدی حاکم است. آیا در یک روز بارانی می توانید با خیال راحت محصولات چوبی یا فلزی خود را بدون ترس از پوسیدگی یا زنگ زدن دریافت کنید؟ آیا اگر در گرمای 50 درجه مرداد ماه بخواهید اجناس خود را دریافت کنید مایل خواهید بود که این اجناس در مقابل نور مستقیم خورشید قرار گیرند ؟

اگر جوابتان منفیست بدین معنیست که با این معضل آشنا هستید. پس به اجبار باید پارچه یا روکش یا کاوری روی بار شما قرار گیرد که از آسیب رسیدن به این اجناس جلوگیری کند.

بازگشت به لیست

1 دیدگاه در “نحوه بارگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *